BÜTÜN BİTKİLER
IŞIK İSTER

Geleceğin Aydınlığını Üretiyoruz

2022 ATSO GROWTECH TARIM İNOVASYON ÖDÜLLERİ BİTKİ KORUMA DALINDA UV-C TEDAVİ LEDLERİMİZ İLE BİRİNCİLİK ALDIK

UVC ÜRÜNLERİMİZ

ARTIK ÇOK DAHA ETKİLİ!

TARIMDA UV-C LED İLE BİTKİ KORUMA
Hakkımızda imageHakkımızda image
                    1975 yılında, Adana'da, faaliyetine Gesan Elektronik ismiyle başlayan firmamız, 2000 li yıllarda sanayi sektörüne, elektronik yedek parça konusunda, bölgede sektörün tek satıcısı olarak hizmet etmiş, daha sonra GESAN LTD. ŞTİ. olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.
                    2011 yılında, sunduğu ilkeli, dürüst, disiplinli ve kaliteli hizmetler sonucunda, portföyündeki fabrikalardan gelen talepler doğrultusunda, yönünü LED Aydınlatma teknolojilerine çeviren firmamız, çok kısa sürede sektörde üst sıralarda, sağlam şekilde yerini alarak yoluna devam etmiştir.
                    2016 yılında başladığımız, bitki yetiştirme Led ürünleri konusunda, Türkiye'nin en yüksek satış ve bilgi referansına sahip olmuştur. Bitki çeşitliliği ve yetiştirme ortamına göre, tüm çözümleri sunan firmamız, tarım sektörüne yaptığı katkılarla adından söz ettirmektedir.
                    LED Aydınlatma ürünlerini, 5 yıl garanti ile müşterilerimize sunarken, ürünlerimizin sorunsuz çalışacağının bilincinde olarak, garanti geri dönüşümlerini halen %1 seviyelerinde tutabilmekteyiz.
                    DEMİRLED, bir markanın ötesinde, bir evlat sıcaklığında, yılların birikimlerinin vücut bulduğu, kalitenin en ince ayrıntılara indirgendiği, ilkelerin ve dürüstlüğün zirveye ulaştığı, GELECEĞİN AYDINLIĞINI üretmektedir.

                                                                  VİZYONUMUZ
                  "Şüphesiz Allah'ın kitabını okuyanlar, namazı kılanlar ve kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden, gizlice veya açıktan Allah yolunda paylaşanlar, asla zarar etmeyecek bir ticaret umabilirler."  Fatır,29

Tüm Dünya Markaları ile İşbirliği

Doğru Sonuçlara Ulaşmak

Tam Verimlilik, Hep Verimlilik

  • Adana, Yeşloba Mah., 46305 sk., EFER 3 Sanayi Sitesi No:1/G, Seyhan/Adana, Türkiye