Hakkımızda


Hakkımızda
                    1975 yılında Adana'da faaliyetine Gesan Elektrik ismiyle başlayan firmamız sanayi sektörüne elektronik yedek parça konusunda hizmet etmekteydi.
                    2000 li yıllarda Elektronik yedek parça konusunda, bölgede sektörün tek satıcısı olarak faaliyet gösteren firmamız, 2006 yılında GESAN LTD.ŞTİ. olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.
                   2011 yılında sunduğu, ilkeli, dürüst, disiplinli ve kaliteli hizmetler sonucunda sanayi sektöründen gelen talepler doğrultusunda yönünü LED Aydınlatma teknolojilerine çeviren firmamız, çok kısa sürede bitki ledleri ile ilgili başlattığı çalışmalar sonucunda, her iki sektörde de sağlam şekilde yerini alarak yoluna devam etmektedir.
                   LED Aydınlatma ürünlerini kendine yakıştığı şekilde 5 ila 8 yıl garantiler ile müşterilerine sunarken ürünlerinin sorunsuz çalışacaklarının bilincinde olan firmamız garanti geri dönüşümlerini halen %1 seviyelerinde tutabilmektedir.
DEMİRLED, bir LED markasından öte, bir evlat sıcaklığında, yılların birikimlerinin vücut bulduğu, kalitenin en ince ayrıntılara indirgendiği, ilkelerin ve dürüstlüğün zirveye ulaştığı, GELECEĞİN AYDINLIĞI...

                                                                  VİZYONUMUZ
                  "Şüphesiz Allah'ın kitabını okuyanlar, namazı kılanlar ve kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden, gizlice veya açıktan Allah yolunda paylaşanlar, asla zarar etmeyecek bir ticaret umabilirler."  Fatır,22